| Drums a întrebat:

A fost odata, demult o printesa foarte frumoasa care traia inr-un palat foarte mare.In fata palatului se afla o fantana iar in fantana se afla o cutie, printesa a incercat sa o scoata dar nu a putut, atunci s-a dus...(continuati voi povestea, fundita pentru cea mai frum continuare:*)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... si nu s-a mai intors. The end!

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

... si a luat un patent si a desfacut cutia.Si a gasit un bilet pe care scria http://puidecompuneri.blogspot.com :) - aici iti faci temele, domnsoara ' :))!

| Didw a răspuns:

Ceau kiss
A fost odata, demult o printesa foarte frumoasa care traia inr-un palat foarte mare.In fata palatului se afla o fantana iar in fantana se afla o cutie, printesa a incercat sa o scoata dar nu a putut, atunci s-a dus dupa cineva care sa o ajute. Ea l-a gasit pe un print (si s-a indragostit de el). I-a cerut ajutorul. El a reusit sa scoata cutia. Dupa cateva minute, printesa i-a spus printului sa ramana la cina. Acolo, ea l-a prezentat familiei. Ea nu l-a mai vazut pe print cam 2 luni. Suferea in fiecare seara si se gandea la el :X. Dupa cateva zile, s-au intalnit din nou. Fata si-a dat seama ca ar trebui sa-i spuna printului ca il place. Si asa si a facuthappy. El i-a spus printesei ca si el o place.
Dupa 2 ani (sau cat vrei tulaughing ), cei 2 au facut nunta. Dupa cativa ani, au avut 2 gemeni si inca o fetita. Au fost foarte bucurosi. Si-au facut un palat, unde au locuit pana la adanci batraneti.
P. S : In cutie era o avere f mare happy

Sper ca ti-a placut kiss

| Drums explică:

Sa stiti ca nu e tema dar imi place sa compun vb ft serios acum nu mai imi da teme din astealaughing(asi fi vrut eubig grin

| bluepuff a răspuns:

A fost odata, demult o printesa foarte frumoasa care traia inr-un palat foarte mare.In fata palatului se afla o fantana iar in fantana se afla o cutie, printesa a incercat sa o scoata dar nu a putut, atunci s-a dus la palat pentru a`si intreba parintii ce era cu aceea cutie. Nici unu dintre ei nu a stiut nimic. Dezamagita s`a intors inapoi la fantana, a mai incercat dar in zadar. Incet, incet a inceput sa planga iar o batranica ce trecea prin zona s`a oprit la ea pentru a descoperi ce o supara atat de tare pe frumoasa fata. Printesa i-a spus ca in aceea fantana a gasit o cutie pe care nu o putea scoate. Batrana i`a raspuns ca fantana era acolo de peste 100 de secole si ca au murit in ea peste 100 de oameni si ca in aceea cutie este cate un mister din partea fiecarui suflet. [cica pe printesa o Miranda ]. Auzind, Miranda fu cuprinsa de spaima dar si de curiozitate. Obosita merse acasa si inainte sa adoarma isi aduse aminte de o prima poveste spusa de bunica cand era mai mica. Povestea era vorba despre o fantana fermecata ce era pe o pajiste. Cine gusta din aceea apa ramanea nemuritor dar numai daca avea sufletul curat altfel murea. Fata se gandise ca este vorba de aceeasi fantana. Pt a se convinge a baut dar pur si simplu nu s-a intamplat nimic doar o singura diferenta, dupa ce a baut apa, cutia disparuse. Miranda ramase uimita si a lasat`o asa. Nici in ziua de azi nu se stie unde a disparut cutia... sfarsit... faci si tu alt sfarsit daca nu iti placetongue.

| brunett3 a răspuns:

A fost odata, demult o printesa foarte frumoasa care traia inr-un palat foarte mare.In fata palatului se afla o fantana iar in fantana se afla o cutie, printesa a incercat sa o scoata dar nu a putut, atunci s-a dus pe TPU.ro pentru a cere sfaturi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thanks guys... m-ati aranjat de o tema :* dau o bere