| andrew666medium a întrebat:

Ați folosit tabla ouija? Daca da, spuneți-mi si mie cum o confectionez si ce trebuie sa fac ca sa iasa bine? Si din experienta pe care ati trăit-o cu ouija cum e?

1 răspuns:
| Jacquelinesama500 a răspuns:

Pai,daca esti fan chestii para normale,trebuie sa stii un lucru, eu nu cred ca chestiile para normale au toate de a face cu naiba in cel mai frumos mod zis, dar tabla ouija este deja nu doar un joc ci si o incantatie sau o chemare a spiritelor sau demoniilor nemuritori care exista de milioane de ani cu intentii rele asupra celui care vor sa vorbeasca sau sa comunice cu acestiia, de aceea trebuie sa ai grija de tine si te-as recomanda sa nu o folosesti deoarece cei care au folosito au avut experiente neplacute cand au folosito sau pe o perioda scurta sau lunga e timp sau chiar au avut toata viata lor si probabil inca mai au, alti oameni au fost posedati folosindo ajungand sa moara sau sa nu mai isi revina psihic niciodata, dar probabil tu chiar vrei sa comunici cu acestia si vrei sa gasesti orice mod, sau nu crezi in acestea si vrei sa vezi daca e adevarat, pai ori cum ar fi eu iti zic ca poti lua tabla de pe net deoarece nu cred ca sunt in Romania magazine ce sa aiba acest joc sau poti sa rogi pe cineva din alta tara sa tio ia si sa tio aduca sau sa tio dea cumva sau chiar poti lua tu singur dintr-o tara in care sti ca se poate gasi sigur cum ar fi cel mai probabil america sau Anglia daca ai posibilitatea dar daca urmaresti pe Youtube filmulete cu aceasa vei vedea ce se intampla sau poti citi alte articole care poate sa-ti dea si site de unde so cumperi si daca esti fan de paranormal ca mine pot sa-ti spun ca amuletele sunt foarte interesante si nu stiu prea bine daca au legatura cu spiritele dar sigur au ceva magic ..si sunt site-uri in care poti sa cumperi aceste amulte incarcate cu energie, nefolosite si ite-urile poate iti zic si istoria acestora si totul despre ele si daca vei intra pe site-uri ciudate legate despre paranormal iti vor da si altele google-u si asa vei descoperi si vei face cercetari despre acestea, sper ca te-am ajutat si daca ti-a placut te rog sa-mi dai o funda daca doresti...
scuze pentru greselile de ortografie