| cosmic_ray a întrebat:

A mai comandat cineva de pe site-ul originals.ro? sunt de incredere? am vazut o pereche de adidasi puma care nu i-am gasit la intersport. voi ce spuneti? se potrivesc marimile?

Răspuns Câştigător
| Flow_6402 a răspuns:

Da,si eu am comandat acum cateva luni niste pantofi sport adidas niste blugi ecko si un hanorac puma livrarea in 24 ore maxim,hainele in conditi perfecte marimile la fel dar cel mai sigur este sa intri la produsul pe care il vrei si arata in dreapta ajutor marime pentru toate marimile, si chiar daca nu iti vin bine poti sa ii schimbi foarte simplu, funda?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa te asiguri ca sunt de incredere dai jos de tot si cauta (conditii si termeni) acolo pun niste date si iti explica cum poti face reclamatie in caz ca ai vreo problema.

| AncutaM a răspuns:

Cei de la originals sunt printre cei mai profesionisti din tara la noi. Au luat si un premiu gen magazinul anului anul trecut. Uite aici mai multe despre ei http://alecia.ro/originals-pareri-sugestii-reclamatii de la o clienta...