| lola_4174 a întrebat:

A mers cineva in grecia la halkidiki?

Răspuns Câştigător
| Lavy a răspuns:

Eu am mers! E frumos depinde la ce hotel mergi sau depinde plajahappy...

3 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Da dar nu e cine stie ce.e si scump si sa fim seriosi.in grecia sunt statiuni mai ieftine si marea tot la fel e laughing

Baftawinking

| MihaelaDart a răspuns:

In Halkidiki bratul Kassandra am fost anul trecut, este superb mai ales la peisaj, marea este ca in reviste - turcoaz si clara. Acum ca fiecare cat si cum cheltuieste. Eu am stat intr-o pensiune in Polixrono era 30 euro camera pe zi un fel de garsoniera (avea un pat dublu si alte 2 paturi de o singura persoana, kitchineta, baie cu dus si o mica terasa), la 1 min de plaja. Apoi am stat in Kalithea la Hotel Forest Park, aici am stat gratuit din cauza ca aveam o expozitie in hotel, desi am intrat pe site-ul lor si era in jur de 45 euro camera. Oricum este superba zona. In bratul Sithonia este foarte scump dar din cate am inteles si foarte frumos.

| Lore1000 a răspuns:

Nu,am fost pe insula PULA