| Fluture a întrebat:

A murit actorul Macaulay Culkin din Singur acasa sau nu?

11 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

"Macaulay Culkin nascut in 26 august 1980, cel care a jucat in filmul "Home Alone" a decedat azi, 5 septembrie 2012, din cauza dependentei de droguri."

| katalyneubu a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Nu ai minte ce o fi nu mai spune

| JustMusic a răspuns:

Nu a murit, sa speculat in presa americana ca din cauza dependentei de droguri ar fi fost la un pas de moarte anul trecut.Impresarul sau a negat faptul ca actorul ar avea tangente cu substantele etnobotanice.
Oricum presa mondena are in general o imaginatie pentru a scrie scenarii de filme sf.

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Nu! el nu a muritt ieri sau alaltaieri a declarat ca nu mai are treaba cu drogurile ca,, eu sunt un artist nu un drogat`` a spus ca de acun se va dedica intrutotul picturei si din astea
ascum sper sa fie adevarat ce a zis el...

| Amilik a răspuns:

Nu.

| TheAvenger a răspuns:

N-a murit, da nici mult nu mai are..de la toată heroina aia pe care o ia, ar cam trebui să înceapă să-și facă pregătiri de parastas și veșnica pomenire.

| Outspoken19 a răspuns:

Ani de activitate 1985-1994, 2001-prezent.

| geoalina19 a răspuns:

Nu a murit Macaulay Culkin. M-am uitat pe wikipedia si acolo nu scrie ca a murit doar data in care s-a nascut.

| Honicx a răspuns:

Nu, n-a murit. u.u

| katalyneubu a răspuns:

Prostii, cine inventeaza ca a murit....traieste inca dar a fost un pic prostovan ca a luat droguri, asta e acum arata ca un schelete si ce frumos era mic pacat de el