| Barbiie a întrebat:

A`ti fost criticati vreodata, pentru imbracaminte, coafiura sau orice altceva big grin
sunt curioasa.:* apreciez sinceritatea, incurajez si dau funda :*

4 răspunsuri:
| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Invidioasele mereu te critica dupa imbracaminte etc.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Pe mine ma criticat profesoara de chimie laughing aveam un tricou un pic mai scurt si se vedea buricul` si a inceput sa ma certe sa`mi zica ca e o scoala nu o discoteca ma`facut in tot felul`dar am facut`o si eu pe ea laughing.

| CristineDelaruss a răspuns:

Pentru imbracaminte si pantofi intotdeauna am fost laudata, si pentru par! Cred ca o singura data mi s-a zis cum imi sta parul, dar cand ma trezisemlaughing.
:*

| Liviu a răspuns:

Da... si de cate ori nulaughing
Mai mereu aud in spatele meu VOCI laughingo.O
Avand in vedere ca eu am parul mare.
Lumea vorbestehee hee
Unii sunt comunisti
Si se leaga de pleata meastraight face
Alti imi spun ca vor sa ma tundalaughing
Ce sa facem.
De imbracaminte.
Mereu sunt intrebat daca mai stiu sa port alceva in afara de blugilaughing