| anonim_4396 a întrebat:

A un prieten mai mic de inaltimebig grin
Dar apropiati de varstabatting eyelashes
Suntem de un an impreuna
Mama zice sa ne despartim deoarece nu ne potrivim
sa o asuclt? eu il iubesc enorm

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bullshitoh go onRamai cu el.Mama ta nu are dreptul sa se bage in viata ta personala si sa ti-o controlezetongue

| deia a răspuns:

Daca il iubesti nu te despartii de el.
Spune-i mamei tale ca ti la el si nu vrei sa te desparti de el, sunt sigura ca va intelege. Nu are rost sa renunti la o relatie frumoasa daca el este mai mic de inaltime pentru ca mai tarziu vei regreta. happy

:*

| ServanaAtoni a răspuns:

Il iubesti, esti de un an impreuna cu el si vrei sa te desparti pentru ca zice mama?
mama ta are un motiv intemeiat sau nu?
daca el te iubeste si totul e bine, de ce sa te desparti de el?
toti trebuie sa luptam pentru fericire, toti suntem supusi multor greutati, dar in final o sa vezi ca meritahappy
ea este mama ta si iti vrea binele, insa tu stii ce e mai bine pentru tine, tu stii ceea ce vrei cu adevarat.
deci, asculta-ti inima.

| 教皇 a răspuns:

Nu renunta!

| Sweet Poison a răspuns:

Buna happy. Daca nu e mare diferenta de inatime nu ar trebui sa-ti pese. Stii, si eu am fost mai demult in situatia asta si din pacate asta a fost motivul pentru care ne-am despartit straight face. Si am regretat asta mult timp. Daca il iubesti asa de mult eu zic sa nu te desparti de el. :X happy