| anonim_4396 a întrebat:

A venit toamna si nu stiu ce haine sa-mi i.au. Fetele, voi ce va cumparati? Vreau niste idei, dar haine din obor, big. Gasesc in Obor tenesi fara sa scrie pe spate Sport sau weuwui7? Adica a vazut cineva?

3 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Am sa-ti spun cam ce am eu ingarderoba de toamna, atat ce cmi-am cumparat anul acesta, cat si anul trecut, pentru ca atunci mi-am luat multe lucruri si inca arata foarte bine, asa ca bineinteles le voi purta si anul acesta:
-un costum sacou-pantalon alb cu negru
-un costum sacou-pantalon bleumarin cu dungi verticale albe subtiri-subtiri
-un costum vesta-fusta in carouri maro cu bej
-un costum sacou-fusta rosu, la care am si varianta de a inlocui fusta rosie cu una neagra
-un pulover galben pe gat, destul de grosut si asa mai elegant
-un pulover mov cu decolteu in V si mai subtire, intr-o nuanta superba de mov
-un pulover mov simplu cu o jacheta tricotata mov pe deasupra, tot elegant
-un sacou pepit
-fuste: maro, negre(2), alb cu negru, gri
-o pereche de pantaloni negri din stofa
-camsi de purtat pe sub sacouri(alba, neagra, bleumarin cu albastru si alb, alb cu negru si allbastru)
-doua bluzite din dantela asa mai grosute, bleumarin si maro
-haina de stofa 3/4 rosie, cambrata putin pe talie, cu un guler deosebit,, eleganta
-pardesiu din stofa galben-mustar, lung pana sub genunchi, croit drept
-pantofi negri din piele intoarsa cu lac cu toc de 6 cm
-pantofi nude cu toc mic decupati in spate, din piele mata
-balerini rosii din lac cu fundita din piele intoarsa
-balerini negri din piele intoarsa cu fundita din lac
-botine decupate in fata din piele intoarsa combinate cu lac
-ghete scurte cu toc mic din piele croco de culoare maro mai inchis
-cizmulite scurte negre din piele intoarsa combinata cu lac cu toc de 7 cm
-poseta rosie XXL din piele intoarsa cu toarte si barete din lac
-poseta neagra XXL din piele mata, piele intoarsa si lac
-poseta de dimensiuni medii din piele mata, maro cu nude

| RammsteinHH a răspuns:

Luati-va bratari si imbracati-va in dungi. laughing