| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea sa mai cresc in inălțime. Am 16 ani si 1.70 înălțime. Aș vrea niște sfaturi, să știu daca mai cresc, cum să fac să grăbesc creșterea

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

Eu sunt fata si am 1.70 si mi se pare ca sunt prea inalta dar pentru un baiat nu stiu ce sa zic poate depinde si de ce greutate ai dar nah daca vrei sa mai cresti ti-am zis apuca-te de baschet ca eu de la baschet m-am inaltat mai mult...

7 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Dar de ce vrei sa mai cresti?
oricum joaca-te baschet...e si un sport frumosbig grin

| yoyo_6418 a răspuns:

Hey,poti sa-ti dezvolti inaltimea prin innot, ajuta foarte mult si daca stai dreapta te ajuta foarte mult. Sper ca te-am ajutat :*:*:*:*

| adina00 a răspuns:

Ai inaltimea buna la 16 ani... si referitor la crestere depinde de familia ta daca sunt mai inalti atunci da si nu ma refer doar la parinti ci si la bunici, unchi etc...winking

| methodmanfan a răspuns:

Mie mi se pare c sunt scund, 1.70 thinking nu e putin?

| methodmanfan a răspuns:

Eu as vrea sa mai cresc, mi se pare prutin 1, 70 ...nu e putin?thinking

| methodmanfan a răspuns:

Pentru un baiat

| methodmanfan a răspuns:

Pentru un baiat, nu e putin?