Abia m-am cuplat cu unul si am auzit ceva ca cica vrea sa isi bata joc. Nu era sigura persoana care zisese, dar totusi. El e genul care e cu toate fetele deci nu se simte rusinat daca vorbeste cu o fata, si cu mine a fost. Iar el nu vrea sa grabeasca situatia. Chiar daca nu prea am vorbit cu el, cred ca ma place mult. Voi ce credeti? Va rog help!

1 răspuns:
| LoVe_Nikki_1994 a răspuns:

Buna draga mea,ma numesc Larisa si sunt dispusa sa te ajut in aceasta situatie. Spui ca mai demult el umbla cu mai multe fete,da? Eu sunt sigura ca a fost asa,insa unele persoane poate doar sa incerce as se bage intre voi doi,ca voi sa nu fiti fericiti, daca el spune ca te iubeste inseamna ca te iubeste, dar daca nai destula incredere in el, vorbeste foarte deschis cu el, sunt sigura ca o sa te iti spuna adevarul.succes