| AlexandraEce a întrebat:

Acel moment cand este noapte iar usa camerei brusc se deschide...m-am speriat, ce sa fac?
De ceva timp aud zgomote in podul casei...

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si cine a deschis usa camerei?

| AlexandraEce explică (pentru Violleta2022):

Tocmai ca n-a deschis-o nimeni, singura dintr-o data : D

| danay72 a răspuns:

Se mai întâmplă. Poate ai ceva animalule prin pod. Dar e bine să eviți să te uiți la filme de groază sau cu spiritism, pentru acestea îți pot face frică.

| mudokins78 a răspuns:

Stai la curte? Barosane!
Nu îţi face probleme, şi eu am avut unde locuiam în trecut fenomene poltergeist, de aia ne-am şi mutat.
Încearcă să le ignori, şi dacă te dai de partea lor.

| AlexandraEce explică (pentru mudokins78):

Sunt fata, un baiat nu cred ca s-ar speria din cauza astalaughing)
Si eu m-am mutat recent aici

| NadarraXD a răspuns:

In podul casei pot fi toate prostiile... plus de asta, unele obiecte cad de la sine sau sunt si gandaci care scormonesc tot ce prind. Usa se poate deschide singura si daca e defecta sau a fost un micut cutremur si a miscat-o, mai ales daca e usa care se deschide usor, ori nu a fost inchisa bine. Oricum, fa-ti o Cruce mare cand intri in camera/casa aia. laughing Ajuta si asta. Sau tuica, aia nu ajuta la fantome, dar ajuta la frica. Bei 2-3 pahare si nici nu te mai intereseaza

| AlexandraEce explică (pentru NadarraXD):

Hahahaaa va doresc si voua o asa experienta. oricum n-am idee ce a fost.

| NadarraXD a răspuns (pentru AlexandraEce):

Am avut si alte experiente..crede-ma

| AlexandraEce explică (pentru NadarraXD):

Imi imaginez