| Rooney7 a întrebat:

Acele proteine, suplimente alimentare sunt bune de ceva?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În cele mai multe cazuri, da.

| Voidwithin a răspuns:

Nu vad rostul sa le folosesti daca iti poti obtine necesarul proteic din mancare.
Plus ca degeaba iei orice supliment daca nu sti sa te alimentezi.
In cazul in care esti ocupat adica nu ai timp sa iti iei toate cele 4, 5, 6 mese ale tale te folosesti de aceste suplimente pentru ati asigura necesarul proteic de la o masa.
Nu inteleg prea bine intrebarea cum adica sun bune de ceva? sunt proteine pe care le poti lua si din mancare nu e diferenta.

| Georgemy2 a răspuns:

Da, sunt bune