| Antonia679 a întrebat:

Acum câteva minute am vrut sa intru pe Facebook dar nu m-am putut conecta. Îmi spune ca mi-a fost dezactivat contul pentru ca am încălcat regulile. Nu am încălcat nimic. Le-am trimis un mesaj si mi-au dat ceva sa completez. Dupa ce am completat mai jos de locul unde îmi era scris numele contului scria "Open" înainte scria "Block". Ce înseamnă asta? Cum pot sa-l recuperez? Nu vreau sa iau totul de la 0. Ajutați-mă va rog.

2 răspunsuri:
| iron86 a răspuns:

Contul ti-a fost inchis deoarece ai primit reporturi la cont, adica mai multe persoane ti-a raportat contul ca fiind fake sau alt chesti din astea! Ca sa il recuperezi fa din nou pasi pentru al debloca! Mai trimitele un ticket(mesaj) si vorbeste cu ei ca tu nu ai gresit nimic si ca ai respectat totul!
Funda?

| Antonia679 explică:

Am trimis multe mesaje. Dupa primul mesaj a scris "OPEN" si atat. Nu s-a întâmplat nimic, inca nu mi-am recuperat contul. Si nu stiu ce sa fac.