| Geo_4096 a întrebat:

Acum cateva zile am fost in parc si m`am asezat pe o banca, iar cand m`am ridicat am vazut ca mi-am murdarit pantalonii.Cand am ajuns acasa i-am bagat in vanish si tot nu a iesit pata si nu pot sa`mi dau seama de la ce m`am patat. Este un punct micut dar se vede urat. Aveti idee cu ce ar putea sa iasa?

2 răspunsuri:
| Vooortex a răspuns:

Daca e vopsea nu mai iese... Poti sa ii arunci. Iti cumperi altii.

| Geo_4096 explică:

Nu, nu este vopsea. Si pantalonii doar ce ii cumparasem. Odata am apucat sa ii port sad.