| CosminLongin a întrebat:

Acum câteva zile am visat că eu mor! Am visat asta de vreo 4 ori! Ce se întâmplă? Ar trebui să mă îngrijorez? Ce înseamnă visul ăsta?

2 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

Inseamna ca e un obstacol in viata ta.Trebuie sa te rogi ca sa iti treaca.Visele mereu semnifica ceva si poate ca nu vei muri dar ceva se va intampla.E o preveniretongue
Funda pleasehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu m-am visat într-un sicriu şi îmi zicea o cunoştinţă ceva de genu` că luni o să mor.A trecut muult timp de atunci şi nu am murit.Eu zic să nu dai credare viselor!