| AlexXela123 a întrebat:

Acum cateva zile eram cu niste prieteni prin oras la 11 noaptea si politia ne-a chemat si noi am fugit si doar pe mine m-au prins si mi-a cerut datele si numele celorlalti si le-am dat si mi-au zis sa vin vineri cu ei si cu parinti la sectie sa ne zica niste reguli ca nu avem voie afara la ora accea si a spus ca daca nu vin vineri imi trimite amenda prin posta credeti ca daca nu vin imi da amenda?

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Si ce v-a apucat sa fugiti? Alta data vedeti-va de treaba, si prezentat actele la control.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ati fugit?laughing Doamne, pur si simplu, au vrut sa va legitimeze, e ceva normal.

| InF3CT a răspuns:

Amenda? In niciun caz.
Stai linistita au zis ca sa te sperie.
Cati ani ai apropo?

| generator20 a răspuns:

Faci puscarie