| AdrianRazvanNae a întrebat:

Acum cateva zile mi-am adus aminte de cazul Roxana Babenco.Mai stiti ceva despre ea?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu tot cred că fata aia mare parte a mințit. adică l-am mai urmărit o perioadă pe băiatu ăla și la câte femei are, să zic așa, nu își risca el pușcărie pentru ea, mai ales că s-au mai culcat în trecut. laughing anyway, tipu a făcut cam un an de arest la domiciliu fiind minor.

| ALIN415 a răspuns (pentru Adry05):

La cine te referi că are femei? La pletos? Cred că nu ai văzut cum arată omul...

| Totenkampf a răspuns:

Nu știu de ce ai fi atât de interesat de un caz care s-a mușamalizat mai repede decât lovitura de stat de la revoluție. Adică pur și simplu, nu găsești în altă parte pâine și circ? În plus de asta ceea ce s-a întâmplat a fost doar o altă prostie colectivă, sunt multe altele pe internet, n-are rost să fii nostalgic în acest sens.