| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp am fost de serviciu pe scoala cu un coleg si atunci el mi-a spus ca am ochi frumosi, iar dupa acea zi cand ma intorceam spre el vedeam ca si el se uita la mine. Apoi am auzit ca este impreuna cu o colega si la momentul actual este cu o fata din liceu.De fiecare data cand e prin preajma mea ma face sa rad si cand sunt suparata mereu imi atrage atentia si ma face sa rad.Nu stiu daca ma place sau nu... Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Poate ca tine la tine, ca la o simpla colega happy

Si eu am astfel de colegihappy

| xuanbou a răspuns:

Stai calma big grin. e fustangiu

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca spui ca este si cu alta... poate ii place sa fie in preajma ta...smugsmugdar tie iti place de el? cred ca ar trebui sa afli mai multe. daca e indragostit de tine sau vrea sa iti fie amikbig grinbig grinintreabal pe el cel mai binetonguetongue

| iulia_5414 a răspuns:

Te considera o foarte buna prietena.cred.sau poate mai mult