| Prajiturica08 a întrebat:

Acum ceva vreme am ascultat o piesa japoneza-chineza in fine asiatica dar nu imi aduc aminte numele piesei stiu doar ca videoclipul incepea cu o fata si un baiat care stau pe un pod si la inceput vorbesc dupa aceea el canta. In final fata se casatoreste iar el e invitat la nunta. Daca stiti despre ce piesa e vorba va rog sa imi spuneti... pupici

1 răspuns:
| Cocay a răspuns:

Ai incercat sa cauti in istoricul browserului? Incearca sa iti aduci aminte acum cat timp la-i vizualizat si sigur il gasesti(apesi ctr+h si incepi sa il cauti, asta numai dupa deschiderea browserului)Succes!