| ionutadrian10 a întrebat:

Acum cu sarbatorile de iarna, facem cadouri in clasa intre noi colegii, si prin tragere la sorti, mi-a cazut sa fac cadou unui coleg(colegul de banca), si chiar nu am idee ce i s`ar potrivi. Orice idee e bine venitahappy. Specific ca suntem la liceu. Mc`

Răspuns Câştigător
| Absolut a răspuns:

Ceva barbatesc. sau ceva foarte amuzant. un trofeu in forma de _! _. sa uimesti clasa... e smecher rau de tot am primit si eu odata/. sau ai mai putea un tricou imprimat cu un mesaj ceva gen " caut prietena da nu gasesc" laughing multa bafta

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine asa ca gandeste-te.

| OvidiuDanzka a răspuns:

Un ceas care se invarte invers, e smecher rau de la bruno il iei, iti faci vreo 2 -3 replici cand il inmanezi si gata! big grin e caterinca rau, oricum trebuie sa iei ceva amuzant happy totusi e coleg de clasa, de acelasi sex, asa ca parfumuri etc nu prea se discuta... ar parea cam gay!

| lime_3980 a răspuns:

Ai putea sa-i iei ceva amuzant... nu stiu du-te la BRUNO!

Răspuns utilizator avertizat