| deeeaaaaaaa2000 a întrebat:

Acum doua zile mi-am facut gauri in urechi. Acum, cand stateam in pat, unul dintre cerceii medicinali a cazut. Am incercat sa il pun inapoi dar nu il pot inchide cum trebuie. Ce as putea face?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"unul dintre cerceii medicinali ...nu il pot inchide cum trebuie. Ce as putea face?"

studiază cu atenție (poate și un master) cum e inchis - cel inchis desigur - și extrapolezi poziția mecanismului lui la cel deschis

Voila!