| CristyRafael a întrebat:

Acum o luna m-am întâlnit cu o fata pe strada care o cunosteam din vedere ( nimic mai mult ) și i-am spus ca un prost ca fratele ei mi-o da pe soră-sa și dacă vrea sa fie iubita mea ( normal ca ea a spus nu ). La câteva zile mi-a dat Block pe Facebook ( dar nu îi trimisesem nici un mesaj ). De atunci am mai vazut-o de cateva ori pe strada și am vrut sa îmi cer scuze dar își plimba cățelul cu fratele ei și m-am gândit ca nu e momentul potrivit sa îmi cer scuze. Cum pot sa rezolv lucrurile?

P.S: Am 14 ani și ea 13

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Si mi-se spune mie ca-s dubios rolling on the floor

Cat despre problema ta, e destul de greu, incearca sa iti ceri scuze cand ea va fi singura, spune-i ca a fost o tentativa proasta/jalnica, si ca-ti ceri scuze, iti dai tu seama ce trebuie sa-i spui.

Oricum e ciudata rau replica asta de agatat rolling on the floor

| CristyRafael explică (pentru OldSoul):

Mersi boss de raspuns, mai aștept câteva comentarii și apoi dau funda ( poate ti-o dau ție, dar mai vedem )

1 răspuns: