| CokoStar a întrebat:

Acum o saptamana imi scartaia calculatorul, acum se inchide singur:mi se blocheaza mausul si se face ecranul negru, il pornesc si... din nou. Ce are?

Răspuns Câştigător
| CactusFlower a răspuns:

Virusi...Ai antivirus? Daca nu, baga-ti unul.
Totusi, incearca sa-ti reinstalezi Windows-ul. Daca nu merge nici asa, e ceva de la unitate.Sa o duci la un doctortongue

3 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Virusi
reinstaleaza windows-ul si apoi iti iei un antivirus bun.

| andreeeeeeeeea a răspuns:

Poate o fantomaaaaa...nu, glumeam, sigur sunt virusi si mie mi s-a intamplat asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit, dar la mine a fost problema ca era plin de praf claculatorul, iar dupa ce l-am curatat nu a mai scartaitbig grin