| anonimul a întrebat:

Acum un an la ora de sport m-a pus profesoara sa stau in maini, dar am bagat prea multa forta iar ea nu era atenta, am cazut pe rotula, atunci nu prea puteam sa merg, peste 3 zile am crezut ca s-a rezolvat si incercat sa alerg dar am simtit cum ceva s-a rupt, am fost la medic si mi-a spus ca mi sau dus ligamentele.acum recent am cazut pe acel genunchi si ma doare destul de tare, insa pot sa alerg si tot, dar sunt cam ingrijorat. ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| Crisu_7532 a răspuns:

Sa te duci la un medic ortoped. el este cel mai in masura sa-ti spuna care este problema ta si cum/daca se poate rezolva. nu mai trage de timp, du-te cat mai repede inainte ca situatia ta sa se agraveze. succes.