| efimash a întrebat:

Acum vrau sa va intreb adica sa va povestec eu am fost vinovat de multe ori in fata la o domnisoara ea din cauza asta acum ma ignora cum sa o reocuceresc? dau fudna

2 răspunsuri:
| AngiFmss a răspuns:

Pei incearca sa o recuceresti cum ai facut si prima data[daca s-a intamplat=]]< Pei nu stiu. fi amuzant dragut.amabil si chestii

Sigur o sa te placa

| 4b a răspuns:

Pfff...e cam greu sa castigi ce ai pierdut odata, insa nu-i imposibilwinking sper ca te-ai schimbat, pentru ca altfel nu stiu daca mai ai sanse in fata ei; fi un scump cu ea si demonstreaza-i ca este iubita cu adevarat. SUCCES