| Daniela_Georgiana_1995 a întrebat:

Acuși este ziua iubitului meu, dar nu știu ce aș putea să-i fac cadou. Îmi puteți da niște idei?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cati bani dispui: o carte, o bratara, o masina, sau o casa.

| SilentRain a răspuns:

Un sac de cartofii

| Kerre a răspuns:

Doar tu stii ce cadou sa-i pregatesti, este iubitul tau, tu in cunosti cel mai bine de aici. Nu cred ca trebuie sa te complici sa te gandesti ce sa-i confectionezi sau sa strangi bani pentru ceva mai de valoare, un cadou simbolic sau ceva care ii place foarte mult ar fi de ajuns sa isi dea seama ca chiar tii la ea.

| HaneloreOlga9 a răspuns:

O poza cu voi intr
o rama.

| dreambig18 a răspuns:

Ceva personalizat cu un citat sau o poza cu voi doi de exemplu o cana, o perna, un tricou, etc