| Myr3ll1994 a întrebat:

Adidasi astia se pot purta si pe strada? sau doar pentru fotbal sunt http://www.adidasi-store.ro/index.php?route=product/prod uct&product_id=1024

3 răspunsuri:
| alexro93 a răspuns:

Cum crezi tu, ei sunt in primul rand facuti pentru fotbal de sala dar merg si pe strada daca esti imbracat sport.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Prin Franta sunt foarte purtati la plimbarile de seara, pentru,, masajul,, pe care-l ofera.Sunt foarte relaxanti.La o tinuta,, sport,, de ce n-ar merge si pe strada?

| ShopSport a răspuns:

Buna ziua,

Modelul nu este pentru fotbal in sala, ci pentru fotbal pe teren sintetic.

Daca ii purtati pe strada, crampoanele mici cauciucate se vor toci in timp, la contactul cu asfaltul sau cimentul si nu vor mai fi folositori la fotbal. Insa daca nu doriti sa jucati fotbal, atunci nu este nici o problema (talpa nu se toceste)

Puteti cauta model de strada, pentru ca talpa acelui model va ofera un confort mai bun.

www.shop-sport.ro