| anonim_4396 a întrebat:

AGAIN! funda si la restul vot. sa incep imi e frica da dorm singura si aseara am dormit cu pisica dar pana pe la 4 jumate 5 nu am putut sa dorm mentionez ca am rubeola ce pot sa ac sa nu ma mai manance vreau si eu sa dorm ceva indei polscrying

Răspuns Câştigător
| VIRUSrooz a răspuns:

Uuu nasol....in primul rand insanatosire grabnica! :*
in al doilea rand daca iti e frica sa dormi singura poate ajuta metoda mea... eu cand stau singura speriata incep sa cant big grin sa fredonez toate melodiile care imi plac
Daca asta nu merge ma apuc sa ma gandesc la momente amuzante din timpul zilei sau ceva
Daca nici asta nu merge incep sa imi stresez prietenenii cu telefoane si mesaje pana ma linisteste careva big grin
In legatura cu rubeola.....habar nu am ce sa faci big grin nu am avut rubeola
am avut varicela da asta se intampla cand eram foarte mica si parca eu tin minte ca puteam sa dorm thinking
asta cu somniferele e buna
ai putea sa incerci
daca nu merge si cu o vodca mica smug

3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Baga doua guri de vodca, adormi instant laughing

| Saveryo a răspuns:

Ia un somnifer (romergan) chiar 2 daca nu ai iti da de la farmacie. O sa functioneze %

| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

Date cu pudra mentolata...