| CocoMexii a întrebat:

Ai avut vreodata inima franta?happy Daca da atunci, cum/ce te-ai simtit?big grin

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Pai.in niciun caz nu m-am simtit bineoh go on
Mi-am gasit alinarea in scris si in muzicahappy

4 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Da, o singura data. Atunci cand am iubit cu adevarat, a fost prima dragoste sad aproape un an am suferit dupa el...Stii ca prima dragoste nu se uita niciodata crying Ce-am simtit? Multa durere cauzata de indiferenta cu care ma trata sad

| FesCuDungi a răspuns:

Cum m-am simtit? nu mai auzeam nimic, nu stiam nici pe ce planeta mai sunt, ce sa mai... oribil! nici nu mai stiu cum am ajuns acasa! in fine, sad story, nu vreau sa imi mai aduc aminte! :-

| Minnie_7097 a răspuns:

Da...si e aiurea intr`adevar dar intr-un final realizezi ca nu merita, pe nu intereseaza pe nimeni si ajungi sa te consumi singura.La mine a durat cam un an sa realizez asta, dar sper ca nimeni sa nu treaca prin ce am trecut eu... Aveti grija de voi:*

| pinky_9845 a răspuns:

Da... e important sa iei putere din tine si sa te ridici de jos...Pana la urma timpul trece si ranile trec, chiar daca amintirile raman.

Se spune ca dupa un altul tot un altul vine. Orgoliu si tarie, vor fi toate mai usoare:*