| TheCrab a întrebat:

Ai renunta vreodata la persoana pe care o iubesti, o simpatizezi? chiar daca ea nu simte asta?
batting eyelashes
sad

Răspuns Câştigător
| me_9384 a răspuns:

Nu as renuntzatongue.nu ai dat nici un detaliu...fa-o/fa-l sa simta asta.bafta

12 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

No way!

| Luori a răspuns:

Am renuntat intr-un fel sau altul la persoana pe care am iubit-o, in acele momente.
In situatie e mai mereu ceva-n plus, sau minus. Trebuie sa faci lucruri, sa iei decizii in care-ti este greu, dar. trebuie.

| anitza2000 a răspuns:

Depinde happydaca chiar nu ma place si se obs incerc sa nu o mai iubescbig grin

| R_8074 a răspuns:

Iubirea vine nu timpul nu apare dintr-o data, deci nu as renunta

| Bunny a răspuns:

Daca persoana respectiva nu simte la fel, nu poti sa o obligi.Stii cum e, dragostea cu forta nu se poate. Logic ca renunti.Dar asta nu inseamna ca si uiti.O sa te gandesti intens. Poate candva vei gasi alta persoana si mai buna.Toate sunt cu un rost. Poate nu era persoana potrivita. Sunt alte lucruri mai rele pe lume.Nu trebuie sa suferim asa de mult.Ne doare, dar putem sa trecem peste. Sper ca te'am ajutathappy.

| Deeviiil a răspuns:

Poatethinking depinde de situatiehappy

| alecsaaa_4214 a răspuns:

Daaaaa

| lowfive a răspuns:

Da

| Octavian26 a răspuns:

Nu! Chiar daca multi vor zice ca dragoste cu sila nu se poate eu zic ca merita sa incerci! http://www.youtube.com/watch?v=qLOmSAoolHo! Acum 5 ani, asteptarea a durat 2 ani si putin... din punctul meu de vedere a meritat "casatoriti asteptam si un bebe in prezent"! Respect.

| deedeelina a răspuns:

Daca el nu ma iubeste, as renunta. Nu poti iubi la nesfarsit si sa nu fii rasplatit. Cred cu adevarat ca ce e al tau e pus de`o parte! Asta o spun tuturor celor care sufera dupa una, altul. Nu trebuie sa astepti in zadar. Ca fata ai demnitatea ta! Meritam sa fim rugate cu iubirea, nu sa o oferim celor care nu o meritawinking :*

| HaiPA_9914 a răspuns:

Da, as renunta, de fapt, am si renuntat deja. Pentru cea mai buna prietena a mea, el era indragostit de ea. Si bine am facut pentru ca acum ei se iubesc si eu ma inteleg extraordinar de bine cu ei ( nu mai simt nimic pentru el de o perioada destul de lunga de timp).

| rocs11 a răspuns:

Nuuu :O ` straight face
Stiuu cumm ee sad
Simt asta pe pieleaa meaa oh go on