| bixelle_4587 a întrebat:

Ai vrea sa mori? De ce da, de ce nu happy?

20 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Normal ca nu. Inca am o viata intreaga inainte si am multe de trait. Stiu ca nu va fi mereu usor, dar am pentru ce sa lupt.

| Silvia a răspuns:

Nu as vrea sa mor...pentru ca mai am multe de facut.

| Ana a răspuns:

Nu as vrea sa mor pentru ca sunt inca tanara si mai am o gramada de lucruri de facut.

| anad a răspuns:

Sa nu-ti doresti nici in vis acest lucru! Sunt atatia oameni bolnavi care ar da orice sa mai traiasca! Cum sa pleci si sa-i lasi pe cei dragi? Cum sa lasi atatea lucruri frumoase care ti se pot intampla mai ales daca si vrei!

| Marii a răspuns:

Pe la 80 de ani, da. Acum nu.happy

| carminaburana43 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nNZlk9DoV1U
da daca nu scap din ce sunt acum=

| myha a răspuns:

Hm.happy Am avut multe momente cand chiar mi-am dorit sa mor.[ nu sunt emo]happy. Am avut niste probleme.nu ma mai simteam in siguranta.nu mai stiam ce sa fac cu viata mea. dar apoi am inceput sa vad lucrurile cu alti ochi.happy
Acum chiar nu vreau. poate o sa vreau pe la 80 de ani ca sa nu ma chinuie batranetea.laughing

| Zâmbărici a răspuns:

Nu, deoarece am pentru cine sa traiesc.winking

| octavianpas a răspuns:

Nu as vrea sa mor pentru ca viata este cel mai de pret dar pe care il avem si daca mai stii sa ti-o faci si frumoasa conteaza foarte mult.

| Pisiii :x a răspuns:

Nu : mai am multe de facutwinking
Da: am prea multe de facutwinking
laughing)

| TwixulDrept a răspuns:

Nu, viata este importanta si daca stii cum sa o,, manuiesti " si sa o pretuiesti este foarte bine. Si pentru ca am oameni care ma iubesc si nu vrea sa-i fac sa sufere.

| aLyNuSh a răspuns:

Nu.
Pentru ca am 14 ani.
Mai multe de incercat si de facut.happy Si pe deasupra sunt si o fire curioasa, si viata iti da defiecare data ceva nou si pe mine nu ma plictiseste.

| andy_3925 a răspuns:

Nu. mi-e frica de moarteworried

| vyo a răspuns:

Nu, nu vreau sa mor ca viata este atat de frumoasa chiar daca, cate odata trecem si pri greu.

| Manele Man a răspuns:

Nu. Viata e cel mai frumos lucru pe care l-am primit de la Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa krap de ris probabil, daca mai pui intrebari d-astea savante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz...numai gandul ca n-o sa mai pot sa ma bucur de viata, sa stau izolata intr-un loc iar altii sa se distreze/sufere, ma ingrozeste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deoarece îmi este frică.
- Aş vrea să mă bucur în continuare de tot ce mi se oferă -

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as vrea sa mor.Sunt tanara(chiar daca ma simt f."batrana"uneori laughing )Simt ca destinul nu e atat de"crud"cu mine asa cum il"vedeam".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Pentru ca viata e un mare rahat.