| Lala1992 a întrebat:

Ajutati-ma sa gasesc pe yahoo mail conversatiile avute pe yahoo messenger. mi-a spus cineva ca se salveaza si acolo si trebuie sa dau undeva la conversations dar nu gasesc. ajutati-ma va rog(cu detalii )

3 răspunsuri:
| Alki a răspuns:

Pai intri in mail,in dreapta ai What's New sub asta ai:Imbox, conversations, draft.etc.Dai la Conversations si-ti apare sub forma de email discutiile pe care le-ai avut pe Messenger.Dac nu merge :
Fereastra de mess unde vrei sa vezi conversatia-> Alt+Shift+V.

| Vladuthz a răspuns:

Te duci sus, dai pe Messenger, Preferences, si dai la Conversation History sau daca nu Archive

| Monica1990 a răspuns:

E foarte usor...dai click pe fereastra de mess (unde vrei sa vezi conversatia anterioara) iar apoi dai F3 (in primelele randuri din fereastra iti va aparea [Instant messages are being saved in the conversation history. View Conversation History (Alt+Shift+V) Conversation History Preferences (Ctrl+Shift+P)] si dai View Conversation History ) sper ca si inteles ceva big grin...