| puffika a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine! Cum sa fac rost de id unui baiat? Mentionez ca nu pot sa il intreb in fata, pritenii mei nu stiu este mai mult pentru pritena mea ca vrea sa afle id unui baiat. Spuneti-mi un site orice! Baiatul e din iasi.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu il intrebi nu ai cum dar salutal frumos si roaga-l sa iti dea ID ca nu o sa te muste deloc.

| uirebitpunctro a răspuns:

Simplu. Te duci la el si incepeti sa discutati:

TU: Care e id-ul tau, bah?
El: Da' pientru ci'ti triebi? ( accent from North Moldavia)
TU: Io-te, bah, ce tupeu pa el! Scuipa id-ul imediat pana nu-ti mangai tangential freza.
El (timorat): Bine, ti-l dau. Numa' nu ma lovi la operatie.
TU: Bine, manca-ti-as!

Ai vazut ca se poate? Orice problema ( indiferent cat de complicata pare la prima vedere) are o solutie. Bafta!

| GabitaGabii a răspuns:

Zi mie care il cer eu pentru tinneelaughing Poate sta pe langa mine cine stiebatting eyelashes