| gatito a întrebat:

Ajutati ma si pe mine! tocmai mi am instalat imprimanta si am vrut sa scot ceva.am scris un text in word am selectat textul am dat acolo unde arata imprimanta acolo la print si am bagat foaia in imprimanta si a mers dar dupa ce s-a terminat nu era nimic pe foaie.
este din cauza cartusului sau nu am facut eu cum trebuie? va rog ajutati-ma pentru ca trebuie sa scot neaparat un referat la imprimanta si nu stiu cum
fundita

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pe cartus este o folie de protectie, pe care cred ca nu ai scos-o atunci cand ai instalat-o.

| ღmirunikaღ a răspuns:

Ti so fi terminat cartusul ori cand ai dat in word nai selectat bine textul cel mai bine cheama pe cineva care se pricepe la nprimante sau calculatoare