| leidipharrel a întrebat:

Ajutati-ma va rog! acum o luna m-am despartit de prieten ( era din bucuresti, eu din alt oras) pentru ca nu mai simteam nimic pentru el, imi facuse multe faze urate de gelozie etc.ma hartuia zi de zi cu mesaje, inc ele din urma a cedat...azi e ziua mea, dimineata ma trezesc cu el la usa.am facut un schimb de replici si a plecat, mi-a lasat cadou in fata usii. voiam sa ma duc la parter sa verific posta sa vad daca mi-a lasat ceva, dar nici n-am iesit bine ca statea pe scari, am intrat imediat. el nu intelege ca nu maivreau sa fiu cu el, ca o relatie la distanta nu tine si te chinuie, am 15 ani, ma hartuieste, ma nenoroceste psihic, pur si simplu prima mea zi la 15 ani e de ****, help please... sad

Răspuns Câştigător
| BlueOctober a răspuns:

laughing)ce dragut e...vezica ii pasa de tine?laughingglumesc trebuie sa vb serios cu el si foaaaarte sincer spune-i ca nu simti nimic poentru el si ca daca lui ii convine sa fii iubita lui da sa umbli si cu altii e problema lui daca spui ca e asa gelos ar trebui sa ii treaca si sa te lase in pace. Daca nu zii ca te duci la politie ca esti minora sa vezi cum se linisteste.sa-mi spui daca rezolvi ceva