| AnAndrey1994 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Am dat comanda la un telefon pe siteul pc garage! Cum stiu trebuie sa fie confirmat de ei! Problema este ca mam razgandit si am trimis mesaj la nr respectiv cu "Vreau sa anulez produsul"Acuma de unde pot stii daca sa anulat sau daca il voi primi?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Suna la informatii, trebuie sa aiba un numar de contact. Spui ca ai o comanda, intrebi ce status are. Daca iti spune ca e pe drum zi-i ca vrei sa o anulezi, daca iti spune ca e anulata ok. Si cand vine, daca e sa nu poata fi anulata, nu platesti.
Telefon Call Center: 021 365 65 65
SMS (tarif normal): 0722 40 65 40
Telefon Garantii: 021 365 65 00
Fax: 031 810 51 72
http://www.pcgarage.ro/info/contacteaza-ne/contact/