| Piticcca a întrebat:

Ajutati-ma va rog!
De curand mi-am cumparat un telefon [Samsung Galaxi Mini] iar bateria tine foarte, foarte putin! Totusi este nou telefonul!
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca stai mult pe net, mai ales cu 3G, este normal sa se descarce repede bateria.Tu acum te joci si mult pe el, din curiozitate.Gasesti aplicatii in Magazin Play care, destul de putin, iti mai prelungesc viata bateriei.

| Cataaa1 a răspuns:

Nu ai ce face atata e puterea bateriei nu mai vorbi atata si poate tine mai mult (zic si eu)