| menUU a întrebat:

Ajutati-ma va rog! De curand mi-am facut un id nou, si am dat mass la lista mea de pe id vechi, ca mi-l schimb.Si prietenii mei mi-au dat add. A mers sa ii adaug cativa prieteni cam 9. Dar dupa 5 minute, cand am primit alte cereri am dat accept, si mi s-au salvat la address book sad Nu inteleg de ce? sad Ce pot sa fac? Sa ii bag pe toti in lista, sa nu imi mai apara la address book? Am incercat sa ii bag eu in lista, da imi apare ca a durat prea mult cererea, si ca s-ar putea sa se fii trimis catre contact sad ce pot sa faaaa? sad Ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| calitro a răspuns:

Ai adaugat mult prea multi. Prietentii tai vor fi vizibili in address book dupa maxim o zi sau doua, dureaza putin procesul asta - este o cunoscuta eroare la messenger.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe un ID nou nu poti sa bagi multi prieteni in aceeasi zi! trebuie sa bagi cate 5-6-7 cat iti permite pe zi! Este o masura de protectie de la Yahoo tocmai pentru a prevenii atacuri cu BOOTERSI.(boti). Deci, bagi cate putin in fiecare zi!