| XdeaaX a întrebat:

! ajutati-ma va rog!

funta! Va rog ajutati-ma si pe mine cu acest baiat! a dat semne ca iar place de mine dar nu prea sunt sigura(am fost impreuna intr-o excursie iar atunci el se tine mereu dupa mine, de atunci mi-a ramas in minte, intre timp el a treacut pe a noua fiind langa scoala mea eu fiind pea 8-a, am venit o data impreuna de la scoala iar el a vorbit in continuu cu mine desi cel mai bun prieten al lui era cu noi, dupa ceva timp m-am dus sa ma plimb in preajma liceului iar el a inceput sa strige dupa mine de la geam, peste cateva saptamani am primit eu mesaj de la el pe mess "ce faci frumoasa mea?"iar in akel mesaj el mi-a zis ca ma plk din prima secunda in care m-a vazut si ca pana acum nu a avut curaj sa-mi spuna, m-a intrebat daca vreau sa stau cu el iar eu i-am zis ca mai bine ii dau raspunsul maine ca vreau sa ma mai gandesc, mi-a cerut numarul de telefon si mi-a zis ca ma suna in pauza mare sa merg cu el in spatele unui magazin sa-i dau raspunsul acolo, am mers, dar el nu a venit.in a doua zii prietenul lui cel mai bun facea misto de mine, iar peste cateva saptamani am primit pess de la ea daca ies pe afara ca ii este dor de mine, nu l-am mai intrebat dc nu a venit deoareke chiar il plac si nu doream saa stric momentul)ce sa mai fac?

1 răspuns:
| BiancaBibb a răspuns:

Pai daca il placi intreba'l daca e sigur de ceea ce a spus si daca zice da spune-i ca si tu simti acelasi lucru, iar apoi il intrebi daca vor ramane numai niste cuvinte.si apoi totul decurge de la sine