| TrustNobody a întrebat:

Ajutati-ma va rog, ma aflu intr-o situatie critica.

Am facut niste bani online si am vorbit cu un " prieten foarte bun " de are 18 ani ca ii transmit banii in paypal ( 130 de $ ), dupa care ii trimitea el pe card.

Astazi mi-a aparut ca plata s-a efectuat si asta nu mai vorbeste cu mine, a refuzat sa imi arate contul de paypal, il doare undeva de amenintarile mele, a spus ca nu pot dovedi ca aia sunt banii mei...

Ce sa fac? sad

1 răspuns:
| ihavenoidealel a răspuns:

Poti sa te duci la politie, cred ca asa e cel mai bine pentru inselaciune