| anOnimăăăă a întrebat:

Ajutati`ma va rog!:) Vreau sa fac un filmulet cu poze si diverse fraze care sa aiba o melodie pe fundal. Cu windows movie maker nu pot sa scriu nimic decat sa pun melodia si pozele. Vreau ceva de genu : http://www.youtube.com/watch?v=7a0q-601_eM&feature=relat ed
Stiti cu ce program as putea sa il fac?! :-s

Multumesc! >:D

Răspuns Câştigător
| lOllipOp a răspuns:

Pai se poate si cu windows movie maker ca sa scrii.thumbs up

pui poza apoi ai in stanga 2. EDIT MOVIE si dai la a 3 MAKE TITLES OR CREDITS si selectezi al treilea rand d acolo daca vrei ca scrisul sa fie pe poza "add title on the selected clip in the timeline" apoi scrii in paragraful ala ce vrei si dai "done, add title to movie".
Poti schimba si culoarea si durata scrisului p pozabig grin.
[sper ca ai inteleslaughing

pa, pa:*

4 răspunsuri:
| Sun life a răspuns:

Proshow gold

| Chαяtreux a răspuns:

Cu windows movie maker. Ba poti tongue
In stanga dai la '2. Edit Movie'
apoi - Make titles or credits.
Si incerci toate variantele care iti apar.
Unele sunt sa scrii pe un fundal simplu iar altele sa scrii pe imagine. Cum era in acel clip.

Funda?

| AndyMcFlurry a răspuns:

Poti si sa scrii orice. este o rubrica unde scrie add credits and nu stiu ce, contacteaza-ma daca mai ai nevoie de ajutor... funa? puppy dog eyes

| peky a răspuns:

Ai putea sa incerci cu "Muvee reveal" big grin