| DeliaCute a întrebat:

Ajutoor! Am o prietena care si-a schimbat de curand parola de facebook, iar a doua oara nu a mai putut intra fiindca a uitat-o.Lol happy. Adresa ei de mail e blocata si nu se mai poate recupera fiindca nu a mai intrat deloc pe ea.Cum as putea sa ii recuperez contul? Mentionez ca nu a dat nr de telefon pentru a recupera.

1 răspuns:
| GeD a răspuns:

In aceasta situatie nu mai are ce sa faca decat sa-si faca alt cont de facebook.