| anonim_4396 a întrebat:

Ajutoor! Dati-mi va rog niste metode prin care pot scapa de transpiratia excesiva. Daca este caldut si stau nemiscata transpir iar in rest nici nu mai spun...la sport pot purta doar tricouri negre sau albe. Imi este jena si ma enerveaza. Ofer funda! Multumesc!

1 răspuns:
| veraa1234 a răspuns:

Transpiblock-dar nu se da decat cu prescriptia medicilor daca ai sub 16 ani. Sau cea a mai buna medota cauta la famacii
(Daca esti din Bucuresti-Farmacia Tei) SVR Spiral Spray. Nu e spray e un fel de crema sa zic. Dar are rezultate foarte bune. Mai ales ca acum vine vara. Eu l-am luat cu 32 de lei, dar macar stiu ca e de efect. Sper ca te-am ajutat. Bafta!