| bebyka_5746 a întrebat:

AJUTOR! Cand intru pe messenger imi apare lista de mesaje dar nu se vede nimic si cand imi scrie cineva tot asa nu se vede nimic dar vad cine imi scrie ce se intalmpla? Ce sa fac? DAW FUNDA+VOT

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

NU VAD SCRISUL PE MESSENGER
Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter ,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi ,se da click pe
HKEY_CURRENT_USER ,dupa care Software ,dupa care Microsoft ,dupa care Windows ,dupa care CurrentVersion ,dupa care Internet Settings ,dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete
Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC,sau sa instalezi/dezinstalezi ceva deschizi yahoo messenger si totul revine la normal...enjoy it.