| Cherry a întrebat:

AJUTOR! CU CARE DIN EI SA RAMAN? Cu unul sunt de 3 ani, iar cu altul de 2 saptamana si simt iar emotii puternice, fluturasi, bukurie cand il vad pe de alta parte p celalat nu stiu ce simt! Cand incepe sa planga incep si eu ca imi zice ca sunt schimbata, il iubesc sau doar mila? PE CINE SA ALEG

Răspuns Câştigător
| iLuzye a răspuns:

Cand iubesti pe cineva in acel sens ideal al cuvantului, nu te mai gandesti la altii, nu-ti mai apar altii. Probabil te-ai plictisit de el, si corpul/inima ta a simtit nevoia de nou. Nu cred ca in acest caz, ar mai fi de bun simt sa tii o relatie stabila, din moment ce inca nu esti pregatita pentru asa ceva.

Important e sa fii sincera si diplomata, sa nu il faci pe niciunul sa sufere, indiferent ce decizie ai lua.

3 răspunsuri:
| carmynutza1988 a răspuns:

Eu as opta pentru cel de 3 ani gandeste-te ca il cunosty, te cunoaste si cu sig ai si ceva sentimente pentru el, sunt 3 ani. poate pe celalalt in 2 saptamani nu l-ai cunoscut suficient, inca nu sty nici pe sfert ce sty despre celalalt.eu te sfatuiesc sa nu dai cu pikioru la 3 ani de relatie!

| victtor a răspuns:

Eu cred ca cu cel de 3 ani...e o perioada mai dificila dar dupa atata timp daca crezi ca a fost bine cu el ramai cu el...depinde si de varsta voastrawinking

| Cherry explică:

AM 18 ani si amandoi 20.