| CallMeMax a întrebat:

Ajutor! I-am spus unei prietene (anna) că îmi place de alt cineva (care e prietena cu ea) și ea mă placea (anna)! Până la urmă sau certat și nu mai vorbesc nici cu mine! Ce pot sa le spun! Ajutor

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Deocamdata nimic. Asteapta sa se linisteasca spiritele si incearca sa vorbesti normal. Poate daca-ti place de anna sa incerci sa fii cu ea. Nu-ti cere scuze sau chestii ca nu ai de ce laughing

| CallMeMax explică (pentru Adry05):

Mulțumesc mult

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Asta se intampla cand auzi despre termenul de "relatie in trei" si vrei sa o incerci, insa mai apoi realizezi ca nu ai fost indeajuns de subtil.

Nu le spune nimic, lasa`le sa mai creasca.