| radudavid63 a întrebat:

Ajutor! Mi-am o cartela orange de la orange shop o cartela orange si am facut-o microsim (am mai luat un microsim de la orange). Mi-au spus ca se va face schimbarea cand o voi baga (microsimul) intr-un tel. Am bagat in telu unui prieten si scrie nicio retea, si da eroarea esec sim. Ce pot face? Mentionez ca am bagat simul normal intr-un tel si a zis inregistrarea cartelei sim nu a reusit.

Răspuns Câştigător
| CoCoMona a răspuns:

Suna la serviciul clienti, eu asa am facut, dragii de ei sunt cam incompetentihappy.