| AlynaMarya_6491 a întrebat:

Ajutor. N-am nici cea mai mica idee ce sa le iau la profe de 1 martie. Ele nu vor martisoare. Dati-mi idei. Voi ce le luati de 1 si de 8. FUNDA

Răspuns Câştigător
| SpecialGirl a răspuns:

Daca vrei ceva mai ieftin si nu crezi ca merita ceva mai scump iti recomand un buchet de flori! Dar daca doresti ceva mai scump ar fi frumos un bibelou sau ceva de genu`! Eu ii voi cumpara dirigintei mele un buchet de flori si un bibeloubig grin

2 răspunsuri:
| LoReDaNa a răspuns:

Buna. eu am pus bani cu cole mei. sh anul trecut le-am luat cate un vos de yena. sau bucurat f. mult ca sunt folo.
Sh acum acesta ne-am gandit sa le luam cate o lengerie de pat big grin
FundA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flori cocolate (eu i-am luat lu profa de engleza o lenjerie intima pentru adolescente desigur am avut 3 puncte la purtare- dar a fost cool) iale ceva frumos si scump le va placea