| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Nu inteleg fizica. Ma refer la probleme cu viteza medie. Mi-e frica de notele mici. Am un 4 si un 6 la fizica. Sunt clasa a 6-a. Mai imi trebuie o nota ca sa mi se incheie media. Iar mi-e frica sa nu iau 2, 3 sau 4. sad Deci,repet,nu stiu cum se rezolva problemele cu viteza medie si cu miscarea rectilinie uniforma. sad Daca vreti, dati add la anutsa.alexandra.
Merci.

1 răspuns:
| patrix99 a răspuns:

Mai intreaba profesoara, daca iti va mai explica poate vei intelege.happy
Funda?