| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor TPU! azi noapte cand fumam m-am inecat cu fum de tigara, iar acum dimineata mma doare in partea dreapta sub maxilar. credeti ca o sa imi treaca durerea sau e necesar sa ma duc la medic? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Satanna a răspuns:

O sa-ti treaca in cateva zilehappy
daca nu-ti trece du-te la medic

3 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Te doare sau te ustura? Daca te ustura nu trebuia sa mergi la medic era de la fumul de tigara si iti trecea in cateva zile dar daca te doare nu are legatura cu fumul de tigara.deci poti merge la medic si poti spune ca nu fumezi daca te intreaba pentru ca nu e de la asta sigur. Baftawinking

| CondratRobert98 a răspuns:

Nu-i nimic grav maicamea sa inceada de nu stiu cate ori cu tigara-n gura laughing si nu pateste nimic. Apropo cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@CondratRobert28 am 16 ani si am mai fumat pana acum (fumez ocazional), dar nu mi s-a mai intamplat sa ma inec cu fum de tigara